Luna обкладинка альбому
Передзамовлення
нового
альбому "Luna"
відкрите!
Логотип гурту ЧУР

ЧУР - фольк-метал гурт

Сингл
"Старець"
2017
вийшов!
Старець 2017 обкладинка
Spotify icon
Google Play іконка
Amazon іконка
YouTube іконка
Bandcamp іконка
Instagram іконка
Facebook іконка
VKontakte іконка
Twitter іконка
SoundCloud іконка
ReverbNation іконка
Share

Історія гурту ЧУР

Хроніка гурту Чур з 2005 року до сьогодні

На початку 2017 року, через 8 років після виходу останнього альбому, Чур оголошує про початок роботи над новим альбомом під назвою "Луна" (рус."эхо"), а також про роботу над трьома синглами - "Брате вітре", "Старець" та "Три шляхи".

У 2016 Чур бере участь у створенні саундтреку степових фракцій (Саків, Сарматів тощо) для історичної модифікації (моду) Europa Barbarorum для комп'ютерної гри Medieval II: Total War™ Kingdoms.

У 2014 році Чур взяв участь в українській Революції Гідності в Києві і створив акустичну пісню "Лицар" (The Knight) після того, як прожив певний час на Майдані. Але пісня була дуже сумна (про тортури і смерть), і ніколи не була випущена.

У 2013 році ЧУР і Даблоід випустили нову версію альбому "Лихо" 2009 з новим ремастерингом в Dabloid Blue Room Studio.

У 2012 році Чур взяв участь в закадровому озвучуванні Napoleonic Wars Multiplayer DLC для комп'ютерної гри Mount & Blade Warband як голос українських та російських офіцерів.

У 2012 ЧУР взяв участь у спліт-альбомі "Триєдність" з російським і білоруським гуртами ОПРИЧЬ та Пярєварацень.

У 2009 році Чур взяв участь у закадровому озвучуванні Темної Саги - найбільшого російськомовного аддону до комп'ютерної гри Gothic II: Ніч Ворона. як голос головного персонажа, голоси головних орків та як композитор і виконавець фінальної пісні.

У 2009 році ЧУР і російський етно-фольк гурт ВеданЪ КолодЪ створили божевільний ремікс російської народної пісні Летел голубь.

У 2009 році ЧУР випустив другий повний альбом - "Лихо". Він був випущений двічі - в цифровому релізі Dabloid Blue Room Studio, а потім в якості передзамовного обмеженого CD з бонусами, і, власне, як звичайний компакт-диск. Лейбл - "Casus Belli Zine" (Росія).

На початку 2009 року "Werewolf Promotion" (Польща) повторно випустив спліт-альбом Чур "... з Мороку.../ ОПРИЧЬ "Огнецвет" в форматі MC. Гурт ЧУР у складі Євген "Чур" Кучеров\Вікторія Кумановська\Юрій "Naglfar" Павлишин взяли участь у "Folk Pagan Fest" у Києві.

Спліт-альбом Чур "... з Мороку.../ ОПРИЧЬ "Огнецвет" був випущений в 2008 році. Гурт ЧУР у складі Євген "Чур" Кучеров\Вікторія Кумановська\Юрій "Naglfar" Павлишин взяли участь у "Coyote Open Air" (Москва) і "Metal Point Fest" (Хмельницький).

"Hammer of Damnation" (Бразилія) випустив альбом в 2007 році в MC-форматі. Проект ЧУР грав наживо вперше на фестивалі Svarogovo Kolo Folk Metal Festival в Севастополі.

Oscorei Music випустив альбом Брате Вітре в 2006 році в CD-форматі.

Через рік (2006), Чур записав альбом Брате Вітре у студії "Золоті верби" (Херсон) влітку 2006. Альбом містить в собі 3 бонус-треки. Вікторія Кумановська, солістка народного ансамблю "Славутянка", і Олена Ваніна записали партії жіночого вокалу.

Навесні 2005 року Чур записав 8 треків українського фольк-металу у студії "НТН Sound Productions" (м.Київ). Демо було назване як Брате Вітре. Чур сам записав всі інструменти і вокал; Олена Ваніна записала партії жіночого вокалу. Таким чином проект ЧУР прийшов у світ.
Монограма Ч + У + Р Золоті Верби логотип

ЗАБЕРИ БЕЗКОШТОВНО

Чур грає на гітарі наживо

Вільно скачати музику

Смартфон з рингтоном Чур

Вільно скачати рингтони

Монітор зі шпалерою Чур

Вільно скачати шпалери

Native Instrument Kontakt з інструментами NKI Чур

Вільно скачати інструменти

Подвійне дурне фото Чура

Конкурс смішних підписів

Ukrainian language flag
United Kingdom language flag
Russian language flag
ЧУР © Усі права застережено з 2006 року. Веб-дизайн - Чур. Фото на задньому плані - Олександр Андрющенко Безкоштовний хостинг - HO.UA